Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
19.3.2017

Aktuálně: V noci MRÁZ,sjezdovky jsou vytuhlé a od rána máme azurovou oblohu!Také na Neděli pro Vás máme opět upravené všechny sjezdovky včetně té nejdelší. Provoz od 13.3. do 19.3.2017 DENNĚ od 9.oo do 16.oo hod., v provozu SEDAČKOVÁ lanovka, malý vlek, Skibus ,půjčovna a všechny další doprovodné služby ! Na nic nečekejte a hned ráno na Rališku pospíchejte. Máme pro Vás také nejnižší ceny na sedačce ,celodenní skipas nyní jen za 250,-Kč (děti 220,-Kč) , odpolední jen 180,-Kč (děti 150,-Kč) !!! V Neděli pro Vás máme „Výprodej sněhu“ a MEGA SLEVY Skipasů: celodenní jen 250,-(děti a důchodci 220,-),dopolední jen 200,-(180,-),odpolední jen 180,-(150,-),pro všechny s trvalým bydlištěm na Horní,Prostřední a Dolní Bečvě a Hutisku-Solanci celodenní skipas jen pouhých 150,-Kč(bydliště nutné doložit nějakým dokladem)!!!Přejeme Vám všem příjemný víkend :-) !

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku