Novinky Rališka

23.2.2020 Aktuálně: Máme na každý den upravené sjezdovky , po noci vytuhlé ! DNES v neděli JE tradiční VEČERKO ! Máme stále výborné podmínky a všechny sjezdovky v provozu , sněhu od 30 do 55 cm ! Pokračuje Black Friday ! Máme pro Vás SLEVOVÝ akční tarif 12 dnů ze sezóny za mimořádně výhodnou cenu 3000 ,-Kč a pro děti za 2500 ,-Kč , tento tarif můžete využít na denní nebo večerní lyžování až do konce sezóny !!! V provozu všechny sjezdovky denně od 9 do 21 hod., vždy jede SEDAČKOVÁ lanovka , malý vlek a všechny doprovodné služby ! Čekají Vás připravené všechny sjezdovky a výborné domácí jídlo v restauraci !
23.1.2020 Aktuálně: Dnes v provozu všechny sjezdovky , i ta nejdelší !V noci jsme intenzívně zasněžovali nejdelší sjezdovku, bude to skvělá lyžovačka celý den ! Jsme v provozu DENNĚ i s večerkem ! Dnes 23.01.2020 a následující dny je běžný provoz SEDAČKOVÉ lanovky , malého vleku a celého areálu od 09:00 do 16:30 hod. a VEČERNÍ denně od 18:00 do 21:00 hod. ! Nově SLEVY pro studenty a rodinné jízdné ! Výborná domácí kuchyně – denně polední MENU za příznivou cenu , vyhlídková terasa , u nás můžete strávit celý den ! Na sjezdovkách máme od 30 do 60 cm sněhu ! Sledujte zde denně naše aktualizace !!!
19.1.2020 Aktuálně: Večerní lyžování každý den , teď na novém sněhu ! Vždy jede SEDAČKOVÁ lanovka i malý vlek , před večerním vždy upravujeme sjezdovky rolbou ! V provozu také nová restaurace , půjčovna a školka . Těšíme se na Vás večer u nás !
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android

Zážitek v Beskydech – Jízda ROLBOU na Rališce

nabízíme Vám novou službu a výjimečný a jedinečný zážitek, který můžete v Beskydech zažít jedině u nás na RALIŠCE! Máte možnost zažít jízdu sněžnou rolbou přímo po našich sjezdovkách a na vlastní oči vidět úpravu sjezdovek. Svezeme Vás naši jedničkou – rolbou Pisten Bully 600 s bohatou dodatkovou výbavou, která je tím nejlepším ve své třídě a je určena pro úpravu těžkých sjezdových tratí, má široký rozsah radlice a je vybavena výkonnou frézou, 6-ti válcovým motorem Mercedes-Benz, dosahuje výkonu až 490 ECE-PS a nebo rolbou Pisten Bully 300, ediční provedení Park Kandahar s bohatou dodatkovou výbavou, která je také tím nejlepším ve své třídě. Je určena pro úpravu středně těžkých až těžkých sjezdových tratí a má rozšířený rozsah radlice a frézy. Tato rolba je vybavena 6-ti válcovým motorem Mercedes-Benz s turbodmychadlem a chladičem stlačeného vzduchu s vysokotlakým elektronickým přímým vstřikováním, dosahuje výkonu až 330 ECE-PS, vpředu je vybavena 12-ti polohovou radlicí a vzadu multiflexní flexibilní frézou!

Nabízíme Vám jízdy v těchto rolbách, budete mít jedinečný zážitek, na jízdu je nutná předchozí dohoda buď v naší pokladně nebo telefonicky na tel.č.: 603 377 029, vyjíždí se od dolní stanice lanové dráhy cca v 16.35 hod. a po večerním lyžování cca v 21.05 hod., cena pro jednu osobu (dospělý nebo dítě) je 500,-Kč na celou dobu úpravy sjezdovky (trvá přibližně 1 hod.) nebo 300,-Kč za 30 minut jízdy sněžnou rolbou. Tento jedinečný zážitek můžete zakoupit v naší pokladně jako dárek pro své blízké a známe formou poukazu na jízdu sněžnou rolbou.

      

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis výpočetní techniky
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup
Správa počítačových sítí

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku