Denně máme v provozu SEDAČKOVOU lanovku od 9.oo do 16.30 hod. a VEČER od 18.00 do 21.00 hod.!!!VEČERNÍ lyžování je nyní každý den ,konečně se opět začíná ochlazovat, v provozu také malý vlek se sjezdovkou. Na sjezdovkách máme od 20 do 60 cm sněhu, příjezdová cesta a parkoviště jsou bez sněhu, v provozu jsou i bufet a další doprovodné služby.Sledujte denní aktualizace na www.raliska.cz !!!
