Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
10.1.2016

Aktualizace 11.01.16: DENNĚ je v provozu SEDAČKOVÁ lanovka od 9.oo do 16.30 hod. a celá hlavní sjezdovka.Večerní lyžování dnes 11.1.16 NENÍ pro nepříznivé klimatické podmínky,o úterním Vás budeme informovat zítra!!!V provozu je i malý vlek a sjezdovka podél vleku !

Denně je SEDAČKOVÁ lanovka v provozu od 9.00 do 16.30 hod.,v provozu celá hlavní sjezdovka. Večerní lyžování DNES v pondělí 11.1.16 NENÍ pro nepříznivé klimatické podmínky a o úterním Vás budeme informovat zítra během dopoledne !V provozu je i sjezdovka podél malého vleku a malý vlek !Na sjezdovkách máme od 25 do 70 cm sněhu ! Budeme informovat o všech případných změnách.Dále jsou v provozu všechny doprovodné služby.Přijeďte si užít lyžování dokud panují zimní podmínky na ideální lyžování!Příjezdová cesta a parkoviště jsou bez sněhu,příjezd je tedy bez problémů, možné přijet a zaparkovat i s autobusem ! Formal Dresses NZ: Wedding Dresses,Bridesmaid Dresses,Ball Prom Dresses,Cocktail Gowns

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku