Novinky Rališka

8.2.2023 Aktuálně : SEDAČKOVÁ lanovka je v PROVOZU DENNĚ 9:oo – 16:30 a 18:oo – 21:oo , podmínky skvělé , v provozu i všechny ostatní doprovodné služby . Příjezdová cesta protažená a posypaná , příjezd bez problémů . Denně VEČERNÍ provoz od 18:oo do 21:oo hod. Podmínky jsou výborné , konečně tady máme pravou “ Valašskou zimu “ , nasněžilo cca 30 cm prašanu , sjezdovky upraveny i ta nejdelší !
7.2.2023 Aktuálně : Dnes azurová obloha , sluneční brýle a opalovací krém sebou . SEDAČKOVÁ lanovka je v PROVOZU DENNĚ 9:oo – 16:30 a 18:oo – 21:oo , podmínky skvělé , v provozu i všechny ostatní doprovodné služby . Příjezdová cesta protažená a posypaná , příjezd bez problémů . Denně VEČERNÍ provoz od 18:oo do 21:oo hod. Podmínky jsou výborné , konečně tady máme pravou “ Valašskou zimu “ , nasněžilo cca 30 cm prašanu , sjezdovky upraveny i ta nejdelší !
2.2.2023 Aktuálně: Denně nový sníh ! Provoz DENNĚ od 9:oo do 16:3o i s večerkem od 18:oo do 21:oo hod. Díky mrazům jsme naplno zasněžovali , napadlo i kolem 15 cm přírodního prašanu a na sjezdovkách máme od 30 do 70 cm sněhu , podmínky jsou výborné , aktuálně nejlepší v této zimě a všechny sjezdovky v provozu i nejdelší . Každý den i večer v provozu SEDAČKOVÁ lanovka , malý vlek , půjčovna , lyžařská škola , restaurace a další doprovodné služby . Od pátku platí nový ceník pro hlavní sezónu 2023 . Neváhejte a na Rališku pospíchejte . Těšíme se na Vás .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
10.1.2016

Aktualizace 11.01.16: DENNĚ je v provozu SEDAČKOVÁ lanovka od 9.oo do 16.30 hod. a celá hlavní sjezdovka.Večerní lyžování dnes 11.1.16 NENÍ pro nepříznivé klimatické podmínky,o úterním Vás budeme informovat zítra!!!V provozu je i malý vlek a sjezdovka podél vleku !

Denně je SEDAČKOVÁ lanovka v provozu od 9.00 do 16.30 hod.,v provozu celá hlavní sjezdovka. Večerní lyžování DNES v pondělí 11.1.16 NENÍ pro nepříznivé klimatické podmínky a o úterním Vás budeme informovat zítra během dopoledne !V provozu je i sjezdovka podél malého vleku a malý vlek !Na sjezdovkách máme od 25 do 70 cm sněhu ! Budeme informovat o všech případných změnách.Dále jsou v provozu všechny doprovodné služby.Přijeďte si užít lyžování dokud panují zimní podmínky na ideální lyžování!Příjezdová cesta a parkoviště jsou bez sněhu,příjezd je tedy bez problémů, možné přijet a zaparkovat i s autobusem ! Formal Dresses NZ: Wedding Dresses,Bridesmaid Dresses,Ball Prom Dresses,Cocktail Gowns

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku