Novinky Rališka

2.6.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pondělí do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
29.12.2014

Aktualizace 30.12.2014: SEDAČKOVÁ lanovka bude nyní již v PROVOZU každý den 9-16.30 a každý večer 18.00-21.00 hod.,provoz bude bez omezení i na Silvestra 31.12.14 a Nový rok 01.01.2015.V provozu také vleky a všechny doprovodné služby !!!

Dosněžili jsme celou hlavní sjezdovku, takže od 30.12.14 bude již v PROVOZU i SEDAČKOVÁ lanovka,všechny vleky a doprovodné služby.Provoz bude každý den od 9.oo do 16.30 hod. a každý večer bude VEČERNÍ lyžování od 18.oo do 21.oo hod.V Provozu budeme bez omezení i na Silvestra 31.12.14 a stejně tak na Nový rok 01.01.2015.Jedeme za sezónní ceny, máme nejnižší ceny na sedačku,vyplatí se Vám,dojet až k nám.Oceníte pohodlí na sedačce,při jízdě nahoru si odpočinete a o to více si zalyžujete a u nás jezdíte bez front!Mějte příjemný konec roku 2014 a veselého Silvestra, nejlépe na lyžích u nás na RALIŠCE ! -:)

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku