Novinky Rališka

19.4.2018 Aktuálně: Provoz ukončen ! Děkujeme všem našim příznivcům za návštěvu našeho areálu ! Přejeme Vám všem krásné jarní dny ! Pro případné zájemce nabízíme k prodeji dvoumístné kompletní sedačky na houpačky,zahradní posezení apod., dále nabízíme k prodeji sněžné kanóny ARECO Standard a Supersnow a sněžné rolby PB 280 D a PB 280 DW s navijákem,sněžný skutr, vše funkční,garážováno a servisováno. Podrobné informace pro případné zájemce na tel.: 603377029
17.3.2018 Aktuálně: Zima je zpět ! V provozu v neděli 18.3.2018 od 9:00 do 16:00 hod. ! Večerní již nebude ! SLEVY skipasů – celodenní jen 250,- (dítě a senior 200,-),dopolední jen 200,-(150,-),odpolední 200,-(150,-) ! Stav sjezdovek je velmi dobrý , díky ochlazení v noci vytuhly ! V provozu SEDAČKOVÁ lanovka, malý vlek, všechny sjezdovky , lyžařská škola, půjčovna, skiservis, bufet ! Přijeďte si užít stále dobrou zase „zimní“ lyžovačku !!! Příjezdová cesta je bez sněhu na asfalt !
22.2.2018 Aktuálně: Dnes opět hezký den na lyžování ! Zima je stále tady a dnes lyžování znovu na novém sněhu, který jsme v noci vyrobili ! Došlo k vylepšení sjezdovek , v provozu jsou všechny sjezdovky i ta nejdelší a to i na večerní lyžování ,podmínky na lyžování jsou teď vynikající !!! V provozu jsme denně od 9:00 do 16:30 hod. a VEČERNÍ denně od 18:00 do 21:00 hod. !!! V provozu je vždy SEDAČKOVÁ lanovka , malý vlek , lyžařská škola, půjčovna, skiservis, bufet , Skibus ! Podmínky na lyžování se stále zlepšují ,příjezdová cesta je udržovaná na asfalt !!!
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
1.2.2014

Aktualizace od 2.2.2014:Večerní lyžování na SEDAČCE každý den 18-21 hod.,denní 9-16.30 hod.,v provozu dále malý vlek,nová lyžařská školka,půjčovna,skiservis a bufet!!!

Na Rališce máme do odvolání každý den VEČERNÍ lyžování se SEDAČKOVOU lanovkou od 18 do 21 hod.,denní lyžování od 9 do 16.30 hod.,podmínky jsou velmi dobré,na sjezdovkách máme od 10 do 75 cm převážně technického sněhu.Vždy jsou v provozu také malý vlek,NOVÉ -lyžařská školka,půjčovna a skiservis, bufet s občerstvením, vše funguje i na večerní lyžování!Samozřejmostí je bezplatné parkování přímo u sjezdovky,příjezdová cesta bez sněhu!Ceny skipasů jsou bezkonkurenční,sedačková lanovka opět modernizovaná-vyměněny všechny sedačky za pohodlnější a bezpečnější,pořízena další sněžná děla,rozšířeny služby-nová lyžařská školka,půjčovna,skiservis,grilbar!V případě jakékoliv změny v provozu,budeme ihned aktualizovat,do té doby platí výše uvedené.Přejeme Vám příjemné jarní prázdniny,přijeďte si užít levné lyžování pro celou rodinu na Rališku!

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis výpočetní techniky
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup
Správa počítačových sítí

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku