Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
1.2.2014

Aktualizace od 2.2.2014:Večerní lyžování na SEDAČCE každý den 18-21 hod.,denní 9-16.30 hod.,v provozu dále malý vlek,nová lyžařská školka,půjčovna,skiservis a bufet!!!

Na Rališce máme do odvolání každý den VEČERNÍ lyžování se SEDAČKOVOU lanovkou od 18 do 21 hod.,denní lyžování od 9 do 16.30 hod.,podmínky jsou velmi dobré,na sjezdovkách máme od 10 do 75 cm převážně technického sněhu.Vždy jsou v provozu také malý vlek,NOVÉ -lyžařská školka,půjčovna a skiservis, bufet s občerstvením, vše funguje i na večerní lyžování!Samozřejmostí je bezplatné parkování přímo u sjezdovky,příjezdová cesta bez sněhu!Ceny skipasů jsou bezkonkurenční,sedačková lanovka opět modernizovaná-vyměněny všechny sedačky za pohodlnější a bezpečnější,pořízena další sněžná děla,rozšířeny služby-nová lyžařská školka,půjčovna,skiservis,grilbar!V případě jakékoliv změny v provozu,budeme ihned aktualizovat,do té doby platí výše uvedené.Přejeme Vám příjemné jarní prázdniny,přijeďte si užít levné lyžování pro celou rodinu na Rališku!

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku