Novinky Rališka

2.6.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pondělí do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
1.3.2015

Aktuálně 02.03.2015: I první týden v březnu je u nás denně v provozu SEDAČKOVÁ lanovka od 9 do 16.30 hod. a každý večer od 18 do 21 hod.,k tomu všechny doprovodné služby,podmínky na lyžování jsou stále velmi dobré a na sjezdovkách máme od 25 do 70 cm sněhu.V provozu jsou všechny sjezdovky a to i večer!Na nic nečekejte a přijeďte lyžovat hned dnes ,jezdí se bez front!

Zahajujeme první týden v březnu 2015,stále pro Vás máme denně v provozu SEDAČKOVOU lanovku,vleky a všechny doprovodné služby (lyžařskou školu,půjčovnu,skiservis,občerstvení) DENNĚ od 9.oo do 16.30 hod. a každý VEČER od 18.oo do 21.oo hod.Pohodlně Vás přepravíme sedačkovou lanovkou za nejnižší ceny , Vaše nohy si odpočinou a Vy tak najezdíte mnohem více km a nyní bez front!Na sjezdovkách máme stále od 25 do 70 cm sněhu,převážně technického a všechny sjezdovky jsou stále v provozu a to i večer.Sjezdovky denně upravujeme na denní lyžování a také na každé večerní lyžování!Neváhejte a přijeďte lyžovat,dokud jsou ještě dobré podmínky na lyžování, i když u Vás již nemáte žádný sníh, na RALIŠCE ho skutečně ještě máme dostatek.Pokud by došlo k nějaké provozní změně,budeme Vás zde o ní ihned informovat,proto sledujte aktualizace!Přejeme Vám všem hezké dny! -:)http://www.raliska.cz/aktualne-02-03-2015-i-prvni-tyden-v-breznu-je-u-nas-denne-v-provozu-sedackova-lanovka-od-9-do-16-30-hod-a-kazdy-vecer-od-18-do-21-hod-k-tomu-vsechny-doprovodne-sluzbypodminky-na-lyzovani-jsou-stal_1447.htmlhttp://www.raliska.cz/aktualne-02-03-2015-i-prvni-tyden-v-breznu-je-u-nas-denne-v-provozu-sedackova-lanovka-od-9-do-16-30-hod-a-kazdy-vecer-od-18-do-21-hod-k-tomu-vsechny-doprovodne-sluzbypodminky-na-lyzovani-jsou-stal_1447.html

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku