Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
24.1.2015

Aktuálně 13.02.15: Ideální počasí a Vynikající lyžování prakticky jen na přírodním sněhu !Sedačková lanovka DENNĚ v provozu 9-16.30 a VEČER 18-21 hod.Přijďte si zalyžovat při ideálních podmínkách!

Přijeďte si zalyžovat při ideálních podmínkách!Zimní podmínky a přírodní sníh,NEJLEPŠÍ kombinace!Je to stále skvělé,skutečně tu máme zimu -:),teď je to lyžování na přírodním sněhu, celkem ho napadlo cca 50 cm , podmínky jsou nyní vynikající.Každý den máme v provozu SEDAČKOVOU lanovku, na které si při každé jízdě odpočinou Vaše nohy!Provoz denně 9-16.30 a VEČERNÍ 18-21 hod.V provozu máme i NEJDELŠÍ sjezdovku a upravujeme ji i na večer!V provozu i malý vlek a to i večer a všechny doprovodné služby!Tak neváhejte a přijeďte lyžovat za nejnižší ceny na lanovku,vyplatí se Vám to!Na sjezdovkách máme teď od 50 do 90 cm převážně přírodního a technického sněhu!Příjezdovou cestu nepřetržitě udržujeme vlastním traktorem!Přejeme Vám super lyžování a hezký den!

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku