Novinky Rališka

2.6.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pondělí do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
27.3.2022

Aktuálně : PROVOZ v neděli 27.3.2022 od 9:oo do 13:oo hod. pro všechny za AKČNÍ cenu 250,-Kč. Zahajujeme 1. ročník lyžování v plavkách – všichni odvážlivci lyžují v plavkách ještě levněji – jen za 200,-Kč , podmínky níže ! Sledujte zde aktualizace . Při jízdě na sedačkové lanovce se budete opalovat a na prázdných sjezdovkách si užívat super lyžovačku . V restauraci bude na osvěžení a zchlazení točená zmrzlina . Zapomenete na starosti všedních dnů . Denní provoz začínáme se sluníčkem .😎

V provozu SEDAČKOVÁ lanovka , malý vlek , restaurace , půjčovna , skiservis , lyžařská školička , všechny sjezdovky i v tuto dobu ve výborném stavu . Kdo dosud přijel , ten si užíval a nelitoval , nepropásněte svou šanci , neodkládejte ještě své lyžařské a snowboardové náčiní , provoz tento víkend v So a Ne za AKČNÍ CENY . Podmínkou pro získání speciální ceny skipasu v akci lyžování v plavkách je nákup skipasu již v plavkách a lyžování v plavkách , ohřívání zajistí sluníčko a naopak zchlazení točená zmrzlina v restauraci . Sledujte zde naše aktualizace . Přejeme Vám všem nádherné jarní dny .

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku