Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
2.3.2015

Aktuálně 05.03.2015: Dnes v noci znovu mrzne ,podmínky na lyžování jsou velmi dobré!Provoz SEDAČKOVÉ lanovky a všech doprovodných služeb dnes 9 – 16.30 a VEČERNÍ bude 18 – 21 hod.Na sjezdovkách máme od 20 do 65 cm sněhu,trochu nového přírodního!Zima je zase zpátky na RALIŠCE!Proto už na nic nečekejte a na RALIŠKU dnes pospíchejte,nyní je nejlepší lyžování dopoledne a večer a bez front! -:)

Po krátkém oteplení se opět ochladilo a vrátila se zima.V noci mrzne na RALIŠCE , takže podmínky se oproti předchozím dnům výrazně zlepšily.Proto se nebojte,i pokud u Vás již nemáte sníh a přijeďte k nám, my máme stále na sjezdovkách od 20 do 65 cm sněhu.Nyní jsou podmínky na lyžování nejlepší dopoledne a večer.Díky nočnímu mrazu sjezdovky drží,v provozu máme stále všechny sjezdovky a jezdí se bez front!Přejeme Vám hezký den a těšíme se na Vaši návštěvu.http://www.raliska.cz/aktualne-03-03-2015-v-noci-opet-konecne-mrznepodminky-na-lyzovani-jsou-dnes-lepsiprovoz-sedackove-lanovky-a-vsech-doprovodnych-sluzeb-dnes-9-16-30-a-vecerni-bude-18-21-hod-na-sjezdovkach-mame_1451.htmlhttp://www.raliska.cz/aktualne-03-03-2015-v-noci-opet-konecne-mrznepodminky-na-lyzovani-jsou-dnes-lepsiprovoz-sedackove-lanovky-a-vsech-doprovodnych-sluzeb-dnes-9-16-30-a-vecerni-bude-18-21-hod-na-sjezdovkach-mame_1451.htmlhttp://www.raliska.cz/aktualne-03-03-2015-v-noci-opet-konecne-mrznepodminky-na-lyzovani-jsou-dnes-lepsiprovoz-sedackove-lanovky-a-vsech-doprovodnych-sluzeb-dnes-9-16-30-a-vecerni-bude-18-21-hod-na-sjezdovkach-mame_1451.html

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku