Novinky Rališka

2.6.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pondělí do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
5.3.2015

Aktuálně 11.03.15: POZOR-Denně začínáme už v 08.30 hod.V noci mrzne ,díky tomu sjezdovky drží,přes den azurová obloha,podmínky na lyžování a opalování jsou výborné!SEDAČKOVÁ lanovka a všechny doprovodné služby v provozu 08.30-16.00 a večer 18-21.Využijte nejlepší lyžování ,hlavně dopoledne a večer!Večerní nemá chybu,sjezdovky přimrznou!Na sjezdovkách máme od 25 do 65 cm sněhu.Všechny sjezdovky máme v provozu,i tu nejdelší!Neváhejte a přijeďte lyžovat,vezměte si sebou sluneční brýle a opalovací krém,stojí to zato a nebude to trvat věčně,nebudete litovat!

Na RALIŠCE teď máme výborné podmínky na lyžování,každou noc mrzne ,přes den je azurová obloha,díky tomu jsou opět výborné podmínky na lyžování a opalování,sjezdovky drží a jsou všechny v provozu!Proto na nic nečekejte a využijte této situace a přijeďte hned lyžovat,nebude to trvat věčně!Každý den je v provozu SEDAČKOVÁ lanovka a všechny doprovodné služby od 08.3o hod. do 16.00 hod. a každý VEČER od 18.oo hod. http://www.raliska.cz/aktualne-06-03-15-v-noci-opet-mrznek-tomu-pripadlo-trochu-noveho-snehupodminky-na-lyzovani-jsou-vybornepres-den-bude-slunicko-sedackova-lanovka-a-vsechny-doprovodne-sluzby-v-provozu-9-16-30-a-vece_1458.html http://www.raliska.cz/aktualne-06-03-15-v-noci-opet-mrznek-tomu-pripadlo-trochu-noveho-snehupodminky-na-lyzovani-jsou-vybornepres-den-bude-slunicko-sedackova-lanovka-a-vsechny-doprovodne-sluzby-v-provozu-9-16-30-a-vece_1458.htmldo 21.oo hod.Nejlepší lyžování je dopoledne a večer! POZOR na změnu provozní doby:každý den teď začíná provozní doba denního lyžování již v 08.30 hod. a denní lyžování je do 16.oo hod.(Dopolední skipas platí od 08.30 do 12.30 a Odpolední skipas od 12.oo do 16.oo hod.)Tato provozní doba bude již až do konce letošní zimní sezóny.Večerní je beze změny od 18.oo do 21.oo hod.Změna je z důvodu zajištění nejlepších podmínek na lyžování pro Vás.

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku