Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
Pohled na webkameru dne 10.12.2010 v 11:38
11.3.2015

Aktuálně 11.03.15 v 08.25 : Každý den začínáme v 08.30 hod.!Sedačková lanovka,malý vlek a všechny doprovodné služby v provozu 8.30-16.00 hod. a večer 18.00-21.00 hod.V noci mrzlo,na sjezdovkách máme stále od 25 do 65 cm sněhu a všechny sjezdovky jsou v provozu,podmínky jsou velmi dobré.Příjezdová cesta je bez problémů sjízdná,je na asfalt.V případě jakékoliv změny budeme Vás zde ihned informovat,sledujte aktualizace!

Pozor,na Rališce teď začínáme každý den už v 08.30 hod.!Ráno je nejlepší lyžování,dnes v noci mrzlo,na sjezdovkách máme stále od 25 do 65 cm sněhu a všechny sjezdovky jsou v provozu,podmínky na lyžování jsou velmi dobré.V provozu je DENNĚ SEDAČKOVÁ lanovka,malý vlek a všechny doprovodné služby 8.30 – 16.oo hod. a večer 18.00 – 21.00 hod.Příjezdová cesta je bez problémů sjízdná, je na asfalt bez sněhu.Sledujte aktualizace, o jakékoliv případné změně Vás budeme zde ihned informovat! Bankovnictví

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku