Novinky Rališka

27.5.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
18.3.2012

Pokračujeme v provozu každý den od 19.3.2012 se SLEVAMI všech tarifů o cca 30% !!!

Od pondělí 19.3.2012 plánujeme provoz každý den od 9.oo do 13.oo hod. a večerní v pondělí,středu,pátek a sobotu od 18.oo do 21.oo hod. Pokud však bude nepříznivé počasí, tak areál v provozu nebude a v takovém případě Vás zde budeme ihned informovat.Od pondělí budou všechny tarify se SLEVOU cca 30% ,např.dopolední 9-13 za cenu jen 170,-Kč a pro děti a důchodce jen 150,-Kč,stejná cena za celovečerní skipas.Navíc k tomu stále platí AKCE 4+1 ZDARMA. Při hromadném nákupu skipasů pro minimálně 25 osob bude cena 100,-Kč na osobu pro lyžování na celý den, či celý večer .Na sjezdovkách máme stále dostatek sněhu, až 75 cm a všechny sjezdovky budou v provozu spolu se SEDAČKOVOU lanovkou, na večerní lyžování nebude v provozu malý vlek.Nejlepší lyžování bude dopoledne a večer, neboť se má ochladit.V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se provozu areálu volejte tel.:603377029 .Přejeme Vám příjemný den ! :-)

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku