Novinky Rališka

2.6.2023 Točená zmrzlina ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pondělí do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
20.5.2023 Dnes v sobotu 20.05.2023 Vás všechny srdečně zveme od 15 hod. na 5. ročník kotlíkové vaječiny ! Samozřejmě denně pro Vás chystáme jídlo , pití a další pochutiny .Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
12.5.2023 Od pátku do neděle OTEVŘENA restaurace a penzion ! Hledáte klid a chcete se dobře najíst za přijatelnou cenu ? Pak vám nabízíme ubytování v penzionu a služby restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní za rozumnou cenu , vhodný cíl zejména pro turisty , cyklisty , motorkáře a další návštěvníky . Informace k ubytování na www.raliska.com a k restauraci také na facebooku Restaurace u Vaňasů . Těšíme se na vaší návštěvu .
  •    Stáhněte si aplikaci Rališka pro Android
17.3.2012

V Neděli to bude opět příjemné jarní lyžování a my Vám dáme další SLEVY !!!

I v neděli bude nádherné slunečné počasí a skvělé jarní lyžování a my Vám k tomu dáme další SLEVY jízdného. Celý den budou pro každého ceny jízdného za cenu DĚTSKÝCH tarifů (skutečně to znamená, že všichni budou jezdit celý den za dětské jízdné), bude i VEČERNÍ lyžování a opět s výraznou slevou – cena celovečerního skipasu od 18.oo do 21.oo hod. pro dospělé jen 150,-Kč a pro děti do 140 cm jen 100,-Kč!!!Samozřejmě k tomu všemu stále platí AKCE 4+1 ZDARMA !!!V provozu budeme i nadále v týdnu od 19.3.2012 každý den od 9.oo do 13.oo hod.,kdy bude SLEVA všech tarifů cca 30 %, večerní lyžování bude v pondělí,středu,pátek a sobotu opět s výraznou SLEVOU a AKCÍ,na každý den Vás zde budeme konkrétně informovat.K tomu všemu ještě nabízíme skupinám o minimálním počtu 25 osob, při hromadném nákupu ,celodenní lyžování od 19.3.2012 za cenu 100,-Kč na osobu!!!

Spolupracujeme

HS Computers - prodej a servis počítačů, tiskáren i notebooků.
Prodej a servis počítačové techniky
ve Valašském Meziříčí

Správa počítačových sítí
Tvorba internetových stránek
Profesionální služby i přístup

Pohled na sjezdovky

Pohled na sjezdovky Rališka
Pohled na prostor konce lanovky

Partneři


Inzerujte na internetu zdarma!
Využijte inzertní server DoBazaru.cz!
Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

Chalupa u Hanáků - ubytování
Penzion RALIŠKA - ubytování

Jsme také na Facebooku